Професійна косметика Anesi

Anesi

Тепла Іспанія з багатою природою і цілющими травами надає для вас унікальний шанс підтримати красу контурів свого тіла. Компанія Anesi створила за допомогою фахівців лабораторії Phytolab ефективні засоби для боротьби з целюлітом. Результати використання косметики Anesi говорять самі за себе: по всьому світу застосовуються препарати компанії не тільки в професійних салонах і SPA-центрах, але і в якості засобів для домашнього догляду.

Anesi - косметика, яка замінить масу інших недієвих кремів і лосьйонів.

Серія засобів для тіла від Anesi була спеціально розроблена з урахуванням необхідного результату вже після першого застосування.

Чому Anesi Parafango настільки ефективна?

1. Парафінотерапія. Кожен засіб дає ефект нагрівання шкіри, як у випадку з використанням парафіну. При цьому шкіра не травмується і підготовляється для наступного етапу відновлення.

2. Талассотерапія. Вплив корисного морського бруду дозволяє максимально наситити вашу шкіру речовинами і мікроелементами, що помітно зменшить набряклість і прискорить обмін речовин жирової тканини.

3. Сироватка. Спеціальна розробка професійних косметологів дозволила створити ізотонічну серію продуктів, які за своїми властивостями максимально близькі до сироватці крові. Що це означає? А те, що ви можете забути про алергічні реакції. Використовуючи крем Anesi Parafango, крім очікуваного результату зменшення обсягів і прояви целюліту ви максимально насичуєте свою шкіру.

4. Натуральні інгредієнти. Черговий принцип косметики Anesi Parafango полягає у використанні великої кількості масел і екстрактів, які доповнюють дію інших складових косметики. Чого тільки коштує екстракт гінкго білоба, гуарани, фукуса, хвоща, редису, зародків пшениці. Така кількість натуральних вітамінів зробить вашу шкіру неймовірно привабливою, і ви в будь-який час року зможете пишатися її пружністю, кольором і свіжим видом.

Anesi


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости