Професійна косметика Clarena

Clarena

Корпорація Clarena Group (Польща) - провідна компанія з виготовлення професійної косметики, апаратів та аксесуарів для косметологів, що володіє чотирма торгово-косметичними центрами у Вроцлаві, Варшаві, Кракові та Шеціне. На сьогоднішній день Clarena Group - це потужна корпорація, яка включає в себе чотири торгові марки: Clarena (професійна косметика для обличчя і тіла, і аксесуари), Clarena-Spa (Spa обладнання та косметика), Rubica (косметологічні апарати), Mariposa Nail (нігтьова естетика).

Історія компанії Clarenа почалася 15 років тому з відкриття в центрі Вроцлава магазину косметики - першого магазину в місті, в якому можна було отримати професійну консультацію косметолога і візажиста. Господиня, а надалі голова правління Патриція Поплавська не зупинилася на досягнутому. У 1999 році компанія підписує договір з іспанською фірмою May Star, і стає єдиним дистриб'ютором косметичних засобів цієї фірми в Польщі. Косметичні засоби іспанської компанії отримують відмінну оцінку косметологів по всій країні. Піклуючись про високу якість компонентів косметики, компанія Clarena починає активну співпрацю із закупівлі сировини у відомих лабораторіях по всій Європі. Косметичні засоби тепер носять назву Clarena. Із зростанням попиту на апаратуру для професійних процедур компанія Clarena доповнює свій асортимент, запускаючи власну виробничу лінію апаратів Rubica. В даний час продукція Clarenа представлена на ринках Великобританії, Ірландії, Румунії, Іспанії, Росії, України, Німеччини, Чехії, Норвегії, Бельгії, Болгарії, Португалії, Голландії та Білорусії.

Зараз CLARENA - провідна компанія в Польщі з виготовлення професійної косметики, апаратів та аксесуарів для косметологів.

Clarena володіє міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2008, який підтверджує, що діяльність компанії відповідає нормам у сфері комплексного постачання косметичних кабінетів косметичними засобами, апаратами і аксесуарами, а також у сфері навчання та показів в області професійної косметики та продукції косметичних апаратів Rubica.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости