Професійна косметика КосМістік

КосМістік

КосМістік - це новий підхід до використання косметичної продукції, заснований на свідомому розумінні того, що здоров'я і краса тіла невіддільні від краси душі. Стан шкіри нерозривно пов'язан з нашою психікою, активністю і відносинами, тому і виникає необхідність радикальних змін нашого повсякденного способу.

Продукція КосМістік представлена гамою засобів для лікування волосся і шкіри голови, по догляду за шкірою рук і ніг, також маслами для ванн і масажу. Вся гамма заснована на елементах і дивовижних мінералах Мертвого моря: Мінеральна Глина, мінеральні солі, мінералізована Концентрована Вода, свіжі і мелені Водорості, багаті вітамінами і амінокислотами, Мікроводорості і натуральні пом'якшувальні засоби такі як, масло Мигдалю, Оливкова олія, масло Жожоба, сезамове масло, масло Макадам та інші ефірні масла.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости