Професійна косметика для волосся Kapous

капус

Бренд Kapous Professional відомий на ринку професійної косметики для волосся більше 10 років.

Вся продукція виробляється на лідируючих фабриках Італії та Іспанії з використанням самих якісних компонентів, рослинних екстрактів і масел. Слідуючи передовим тенденціям в світі професійної косметики для волосся, компанія «Капус Косметик» розробила унікальні засоби для додання волоссю об'єму і лінійку засобів по догляду та відновленню волосся - Амбасадор у своїх категоріях.

ТМ «Kapous Professional» створює якісні інноваційні продукти з унікальною рецептурою, приділяючи окрему увагу їх фінансової доступності для кінцевого споживача. Нова лінія косметики для волосся для м'якого домашнього догляду забезпечить Вашим клієнтам салонний догляд в домашніх умовах. Косметика для волосся ТМ «Kapous Professional» сертифікована і проходить подвійний контроль якості.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости