Професійна косметика для волосся Optima

Optima

Optima (Оптіма) - італійська лікувально-профілактична лінія для догляду за волоссям, виробництвом якої займається компанія Pink Frogs. Лінія Optima була випущена в 1985 році, як високоякісна, професійна, спеціалізована косметика для використання в медичних центрах і салонах краси. Найширший асортимент та ефективність лікувально-профілактичної косметики Optima зробили її улюбленою і визнаною косметологами, лікарями трихологами і їх клієнтами.

Лікувальна косметика Optima м'яко доглядає за волоссям, повертає їм здоров'я, густоту і блиск. Високоякісна косметика Optima абсолютно безпечна, оскільки пройшла всі обов'язкові клінічні випробування. Лікувальна косметика по догляду за волоссям Optima рекомендована союзом трихологів.

Так як продукція торгової марки Optima виробляється країною законодавців мод - в Італії, то вона відразу ж поширилася по всьому світу і стала користуватися повагою і попитом у покупців. Хоч на косметичному ринку безліч конкурентної продукції, косметика Optima стійко утримує свій рівень і ніколи не губиться в ряду аналогічної косметики інших торгових марок. Безперервно зростаючий рейтинг і довіру покупців пояснює ефективність і високу якість косметичних засобів Optima.

Торгова марка Optima постійно враховує переваги і побажання своїх клієнтів і провідних косметологів, тому нещодавно розробила спеціальну лінію для лікування шкіри голови від себореї Dermo Relax, яка містить UVF-фільтр з високим рівнем захисту від ультрафіолету.

Косметика Optima - це ідеальний варіант для волосся, які потребують захисту і догляду.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости