Професійна косметика M120

LE COMPLEXES BIOTECHNIQUES M120 (Франція)

M120

«Біотехнологічні комплекси М120» - це французька гамма з широким спектром продуктів: професійний догляд за обличчям, тілом, апаратні методики, домашній догляд.

Завдяки своїм дивовижним регенеративним здібностям, чистоті інгредієнтів і повній відсутності ароматів, косметична лінія отримала широке застосування в європейських клініках пластичної хірургії і опікових центрах. Справжня медична якість продукції і синтез її активних компонентів відображені в назві лінії - «Медіко120», або «М120». Унікальні формули М120 щорічно доповнюються. Для початківців косметологів розроблені процедури, що мають просту технологію і дають гарантований результат. Просунуті майстри отримають з М120 інструмент для творчості. Всі препарати прекрасно комбінуються між собою. У косметолога є можливість самостійно складати програми індивідуального догляду для кожного клієнта, що дозволяє вважати процедури унікальними і неповторними.

Професійна косметика Les complexes Biotechniques M120 »(Франція) вже більше 30 років успішно використовується в 36 країнах світу. Основними партнерами компанії є центри краси круїзних суден «Штайнер» (США), косметологічні салони і клініки Великобританії, Франції, Близького Сходу і, звичайно, України. У нашій країні ця професійна косметика успішно використовується фахівцями вже більше 12 років. Всі кошти марки відрізняються високою ефективністю, оскільки створюються на базі найсучасніших технологій і включають інноваційні інгредієнти. Так, препарати гами «Олеад» з ефірними маслами і «Перлина життя» з біостімулінамі молока ослиці відзначені призами за інновації. Розроблений ще в 1978 році спільно зі спа-центром у Ла Рошелі апарат М.І.Т. до сих пір не має аналогів на ринку. Запатентована методика «Іонітермія» дозволяє домагатися відмінних результатів в процедурах по догляду за шкірою обличчя, тіла, грудей. Власна науково-дослідна лабораторія та виробнича база дозволяють компанії створювати новинки, які неодмінно стають хітами.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости