Професійна косметика SUDA

suda

Компанії SUDA більше 85 років - вона була заснована в 1924 році в місті німецьких ювелірів Пфорцхаймі і спочатку спеціалізувалася на виробництві обладнання для ювелірної промисловості.

Одним з близьких друзів засновника компанії був власник місцевої подологіческої клініки. Досить швидко у них народилася ідея «механізувати» працю майстра педикюру приладом, аналогічним тим, які використовували ювеліри. Також з арсеналу ювелірів були запозичені ще й бори з фрезами. Так зародився сучасний апаратний педикюр.

Компанія по праву пишається своїми багатими традиціями - ось лише деякі віхи її історії:

Початок 30-их - перший в світі підкорений апарат «UB - Motor» розпочав епоху сучасного апаратного педикюру;
60-ті роки перший підкорений апарат з вбудованим пилососом;
Початок 80-х років фірма SUDA - піонер мікромоторної техніки апаратного педикюру;
80-ті SUDA спільно з голландською фірмою Enraf ​​Nonius впроваджують в практику апаратного педикюру техніку з водяним охолодженням;

До сьогодення спадкоємність традицій поколінь німецьких майстрів дозволила зберегти той початковий «ювелірний» підхід до педикюру і саме тому сьогодні SUDA належить до найбільших у світі виробників продукції для подології і педикюру - більш 100'000 спеціалістів у всьому світі віддають перевагу продукції компанії.

Девіз SUDA - «Краса і здоров'я Ваших ніг ...» легко втілити в життя, адже SUDA це:

Устаткування для підкорених кабінетів від «економ» до «VIP-» рівня;
Гіпоалергенна косметика SUDA Care;
Бори та фрези;
Ручні інструменти;
Пластирі, супінатори та перев'язувальні матеріали;
Витратні матеріали;
Системи корекції врослого нігтя PODOFIX і COMBIPED;
Навчання.

Бездоганна німецька якість та інноваційні методики SUDA дозволять знайти правильне рішення в будь-яких ситуаціях, з якими стикаються ПОДОЛОГ і майстра педикюру. Майстер педикюру може бути впевнений, що він завжди зможе підібрати необхідні йому кошти або рішення під маркою SUDA.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости