Професійна косметика SVR

svr

Продукція компанії SVR - це в першу чергу лікувальна косметика. Її виробляють в країні - законодавцеві мод - Франції. Компанія була створена тут у середині минулого сторіччя, і ось уже 70 років успішно розробляє, виробляє і постачає високоякісну дермато-косметичну продукцію в більш ніж півсотні держав нашої планети.

При виробництві косметики компанія SVR в першу чергу зупиняє свій вибір на активних натуральних компонентах. І успішно. Відсутність побічних ефектів і постійні нововведення зробили свою справу - торгова марка міцно тримає лідируючі позиції на ринку лікувальної косметики.

Протягом всього часу існування компанії SVR її продукція високо оцінюється дерматологами та пацієнтами. Варто також відзначити зручність упаковки та її привабливий дизайн. Користуватися косметикою компанії SVR - суцільне задоволення!

Важливо розуміти, що косметика SVR не містить шкідливих сполук, в тому числі і парабенів. Активна формула, яка не містить гіпоалергенні речовини, говорить сама за себе. Все це вже здатне міцно завоювати довіру споживачів. Відгуки та рекомендації у косметики SVR найвищі. Якість та ефективність практично ні в кого не залишають питань.

Продукція SVR на ринку представлена ​​у трьох напрямках. Перше - дерматологічні препарати, друге - дермато-естетичні препарати, і третє - засоби для щоденного догляду та гігієни. Таким чином, максимально задовольняється споживчий попит.
Засоби всіх трьох напрямів можуть похвалитися в своїй основі насиченою формулою і високим ступенем сумісності її компонентів. Кожен продукт компанії SVR гарантовано забезпечує ефективне зволоження, захист і відновлення шкіри. Вся продукція визнана ефективною і рекомендована провідними лікарями-дерматологами і косметологами.

Косметика компанії SVR не містить мило, спирт та інші речовини, що негативно впливають на шкіру. Це робить продукцію максимально привабливою для покупців.

При цьому косметика SVR не є декоративною. Першочергове призначення косметики компанії SVR - лікування проблемної, пошкодженої дерматитами шкіри. З більшістю косметичних проблем шкіри, таких як лущення, сухість, жирний блиск, вугрі дана продукція ефективно справляється.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости