Професійна косметика La Colline

la colline

Компанія La Colline була заснована в 1996 році в результаті спільної роботи біологів - косметологів зі Швейцарії та команди професіоналів в області косметики.

La Colline з'явився в самому серці кантону Вале (Valais), в долині Сіон (Sion). Долина, одна з найкрасивіших у світі, вона захищена двома пагорбами, в результаті виникла назва "La Colline" - пагорб. Біля берегів озера Леман, ця "Швейцарська Рів'єра" , славиться дивною чистою природою і передовими технологіями в області клітинних досліджень. Саме в цьому унікальному місці французький хімік Hugues Guyon (Х'ю Гійон ), за підтримки швейцарських учених заснував лабораторію.

Продукція La Colline - це лінійка косметичних засобів по догляду за шкірою, як для жінок, так і для чоловіків, розроблена швейцарськими косметологами. Швейцарські косметологи цієї компанії вже протягом декількох десятиліть успішно застосовують свої розробки в галузі клітинної біології для створення самої ефективної косметики по догляду за шкірою.

У косметичних засобах цієї лінійки активно застосовуються натуральні інгредієнти, які уповільнюють процес старіння шкіри, покращують обмін речовин і улучають клітинне дихання шкіри. Вплив косметичних засобів на шкіру відбувається на молекулярному рівні, тому цей вплив стає більш ефективним, ніж у деяких засобів з такими ж показаннями до застосування. Особливість цієї косметики полягає в тому, що будь-яка людина може застосовувати їх самостійно.

Із застосуванням цих косметичних засобів ви можете частково або навіть повністю відмовитися від відвідування салонів краси і дорогих процедур з омолодження вашої шкіри. У цій лінійці косметичних засобів є засоби для будь-яких типів шкіри. Тому для кожного клієнта знайдеться саме той набір засобів, який підійде йому за типом його шкіри. Унікальність створення цих косметичних засобів по догляду за шкірою не тільки тих особливих інгредієнтах, які використовуються для виготовлення косметики, але навіть і в складі води. Навіть сама лабораторія, де створюються ці косметичні засоби, знаходиться в самому мальовничому місці Швейцарії – альпійській Долині.

Якісна, ефективна і надійна марка La Colline завоювала своїх клієнтів у 20 країнах світу. Це марка яка поєднує продукцію високої якості з передовими розробками в клітинному догляді.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости