Професійна косметика Filorga

filorga

Французький концерн  Filorga знає все про нев'янучу красу. Косметика Філорга - це величезний асортимент засобів для збереження молодості. Коктейлі для мезотерапії, гліколеві хімічні пілінги і інші препарати покликані задовольнити всі потреби вашої шкіри, підтримуючи її гладкість, еластичність, пружність, сяйво.

Компанія відома у всьому світі як єдиний у своєму роді розробник цілого комплексу продуктів для косметичної медицини, а крім того, виробник революційних засобів для мезотерапії.

Створені в 1978 році, лабораторії  фірми довго і наполегливо працювали над тим, щоб час втратив владу над красою. Творець марки - доктор Мішель Торджман вже більше 30 років вивчає клітинну біологію. Аптечна гамма продуктів, представлена ​​вченими в результаті всебічних досліджень, дозволила внести нову главу в історію боротьби зі старінням : замість того, щоб травмувати шкіру ін'єкціями, ви можете віддати перевагу препаратам, які пропонує купити Filorga, адже в своїй основі вони містять той же компонент.

Filorga - це лікування зморшок, екзогенне зволоження, відновлений іонний баланс, покращений колір шкіри, що досягається завдяки включенню до складу препаратів спеціальних активних компонентів, серед  яких клітинні екстракти з молок  лососевих риб, витяжки з морських водоростей, цінні рослинні екстракти.

1 . Гіалуронова кислота, що входить до складу клітин , з часом починає вироблятися в меншій кількості, приводячи до старіння шкіри. Застосовуючись в мезотерапії , вона встановлює водневі зв'язки, сприяючи насиченню шкіри вологою, утворює нові клітини і формує нові мікросудини.

2 . Вітаміни А, С і Е відповідають за те, щоб завдяки компанії Філорга, купити можна було високоефективні продукти для відновлення щільності і еластичності шкіри, придушення діяльності вільних радикалів, поліпшення метаболізму, біологічної рівноваги шкіри, поліпшення кольору обличчя.

3 . Амінокислоти сприяють утворенню білків фібропластів, що синтезують колаген і еластин, важливі для збереження молодості .

4 . Мінерали, які включає косметика Filorga, є основою для метаболізму, займаються виконанням клітинних функцій.

5 . Коензими, антиоксиданти, нуклеїнові кислоти, що містяться в препаратах,  впливають на оновлення тканин, регулюють синтез протеїнів, протистоять процесам окислення.

Всі препарати торгової марки розділені на лінії, завдяки чому ви можете вибрати ту програму догляду, яка найбільш відповідає потребам вашої шкіри.

Filorga - косметика, купити яку варто тому, що результат її впливу на шкіру доведений як науковим методом, так і на практиці:

- Пружність і еластичність шкіри.
- Підвищена щільність дерми.
- Сяйво.
- Тонус.
- Зволоженість.
- Покращений клітинний ріст.
- Протистояння вільним радикалам.
- Зменшення складок і зморшок.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости