Професійна косметика для ніг Gehwol

gehwol

Чудові засоби для догляду за шкірою ніг від Gehwol. На сьогоднішній день ця компанія є одним з найвідоміших виробників косметики, майже півтора століття працюючі над створенням досконалого продукту. Препарати Gehwol повертають ногам красу і дарують комфорт, професійно вирішуючи різного роду косметичні проблеми. Кожен з них - справжній шедевр, що втілив у собі сучасні досягнення космоцевтики і силу натуральних інгредієнтів рослинного і тваринного походження. Засновником торгової марки Gehwol був власник аптеки Едуард Герлах, що живе в невеликому німецькому місті Люббеке (Lübbecke).  Датою реєстрації бізнесу з виробництва косметичних засобів  є  1868. Однак німецька педантичність не сприймає широкого розголосу тих фактів, які не можуть бути документально підтверджені або спростовані.

Сімейна історія відомого німецького прізвища Герлах свідчить, що на момент офіційної реєстрації аптеки, перший крем, вироблений за унікальною рецептурою Едуарда, реалізовувався протягом більш п'ятнадцяти років. Унікальність надає косметичного ефекту лікувального крему базувалося на застосуванні Герлахом своїх пізнань в області фармацевтики. В якості основних компонентів німецький аптекар використовував ранозагоювальні і захисні інгредіенти. До сьогоднішнього дня унікальна рецептура першого крему не втратила своєї актуальності, і її секрет з успіхом використовується при виробництві двох високоефективних косметичних засобів:
«Крем для втомлених ніг», «Мазь від тріщин».
Таємниця « головного інгредієнта», що входить до складу препаратів , є сімейною реліквією, що не підлягає розголосу.

Всього через 22 роки з моменту офіційної реєстрації бізнесу, за свій винахід захисного крему для ніг, німецький аптекар був удостоєний відразу чотирьом золотим медалям на найпрестижніших виставках в Брюсселі, Ніцці, Спа та Венеції.

Це подія ознаменувалася як початок «золотої  ери» фірми Gehwol .

У 1892 році «Захисний крем для ніг» удостоївся вищої нагороди на виставках Чикаго і Сент- Желе, а також другий раз за 2 роки на Брюссельській виставці. У 1893 році золоті медалі були отримані в Парижі і Марселі . У 1894 році досягнення німецького аптекаря було удостоєно «золота» в Амстердамі і Антверпені.  У 1895 році - золоті нагороди були отримані на виставках в Каїрі і Римі. Такім чином, за п'ять років фірма Gehwol була відзначена всіма існуючими центрами ділового життя того часу.

Ще в 19 столітті косметичні засоби для ніг, вироблені фірмою Gehwol, були визнані кращими як експертами, так і мільйонами покупцями по всьому миру. На сьогоднішній день під торговою маркою Gehwol виробляються вчинені , відомі та популярні в усьому світі косметичні засоби по догляду за ногами. При виробництві лінійки лікувальних препаратів , німецьким виробником використовуються тільки власні розробки і інноваційні технології.

«Переродження» фірми, як виробника унікальних лікувальних засобів по догляду за ногами, довелося на 1961. Саме в цьому році був проведений косметичний продукт «Зелений бальзам», відомої сьогодні лінійки «Фусскрафт».

Після 1961 компанію чекає друга хвиля успіху. У 1968 році широкої громадськості представляються два нових косметичних засоби - «Червоний бальзам» і «Блакитний бальзам». У 1984 році - лінія лікувальних засобів на основі натуральних лікувальних трав.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости