Професійна косметика для волосся Joico

joico

Joico - американська престижна марка з виробництва косметики для волосся, одна з найстаріших в б'юті -індустрії. Компанія була заснована в 1972-му році професійним перукарем Стівом Стефано.

Невдоволення якістю наявною на ринку косметики для волосся змусила майбутнього творця косметики Джойко відправитися в інститут вивчати хімію. І через 3 роки досліджень ролі кератину в здоров'я волосся компанія Joico стала власником патенту «The Triamine Complex». Це відкриття стало основою 3 головних серій бренду: Joico k pak professional для догляду за пошкодженим волоссям, Color Endure для фарбованих локонів і Moisture Recovery для зволоження сухого волосся.

У 2002 -му марку Joico купив інший не менш відомий бренд Shiseido. Ця подія призвела до об'єднання зусиль фахівців двох провідних лабораторій та удосконаленню формули тріамінового комплексу. Результатом спільної роботи стала інновація «Quadramine Complex», ще більш підсилила потенціал Joico k pak та інших ліній марки.

Завдяки новій запатентованій формулі кератину шампуні Joico знайшли популярність у всьому світі. Косметику Joico k pak й інші лінії марки використовують багато знаменитостей і професійні стилісти. Їх відгуками про ефективність Joico довіряють в більше 65 країн світу. І ось вже 11 років косметика для волосся Joico k pak є переможцем престижної міжнародної премії «Stylist Choice Awards».


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости