Професійна косметика для волосся Label.M

label.m

Label. M - британська косметична марка, один з лідерів у сфері виробництва косметики для стайлінгу та догляду за волоссям. Втім, британської цю компанію можна назвати лише відносно. Косметику Label. M створює засновник легендарного італійського бренду TONI & GUY, відомого кожному перукарю. Після 50 років спільної роботи брати Тоні і Гай Масколо вирішили розділити свій бізнес, і в 2005 - му році в туманному Альбіоні народився Лейбл М. Так що нинішні успіхи цього досить молодого бренду можна легко пояснити давніми італійськими традиціями перукарського мистецтва.

Відгуки про Label. M від професіоналів виключно захоплені . Адже цю косметику створюють люди , у кого перукарське мистецтво в крові.  До того ж у неї  єдиної в світі є статус подіумної косметики. Модні образи від Label. M - нітрохи не менш захоплююче видовище на London Fashion Week, ніж колекції  іменитих дизайнерів. Купуйте Label. M - і у Вас буде не тільки розкішне волосся, але і найпрогресивніша зачіска!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости