Професійна косметика Guam

guam

Guam - італійська косметична марка на основі морських водоростей, один зі світових лідерів антицеллюлітньої косметики. Компанія була заснована в 1986-му році при інституті LACOTE Study & Research, що спеціалізується на вивченні корисних властивостей глибоководних рослин.

З першого дня існування марки і по сьогоднішній день обов'язковим компонентом косметики Guam є унікальний комплекс морських водоростей. Гуам пред'являє жорсткі вимоги до відбору рослин підводних плантацій, на основі яких виробляється сухий водоростевий концентрат. Він містить весь спектр необхідних для шкіри людини мінералів, вітамінів, макро - і мікроелементів. Підсилюють ефект таласотерапії натуральні масла і екстракти, додані до складу згідно інноваційним формулами марки.

Ефективність косметичних продуктів Guam підтверджена численними лабораторними випробуваннями. Гуам купують і довіряють цій косметиці догляд за своєю шкірою жителі більше 30 країн світу. У ході маркетингового дослідження, ініційованого незалежної аналітичною компанією GfK Group з метою виявити найефективнішу антицелюлітну косметику, Guam була названа маркою, що викликає максимум довіри споживачів.

Згідно відгуками про Guam фахівців, продукція марки починає працювати вже через кілька днів застосування і гарантує відчутні результати. Композиції водоростей, посилені фітоекстрактами, у складі серій по догляду за тілом ефективно коригують фігуру, борються з целюлітом і обвисанням шкіри, надають дренажний і загальний оздоровчий ефект.

Однією з останніх новинок марки стала інноваційна серія мікроклітинної косметики на основі фітопланктону для догляду за шкірою обличчя. Вона, як і інші серії продуктів марки, гарантує істотне поліпшення стану шкіри вже після 7 днів застосування косметики.

Guam - це косметичні засоби для тих, хто жадає швидких результатів і заради культу красивого тіла готовий працювати над собою!


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости