Професійна косметика Jean D'estrees

Jean D'Estrees

Jean D'estrees - неперевершений французький візажист, новатор, художник і вчений став засновником величезної компанії, яка сьогодні займається розробками, створенням і продажем косметики Jean D'estrees. Французький бренд настільки відомий, що будь-яка історична довідка здасться бляклої і незначною. Тому залишимо спроби внести ясність в і без того очевидне. Jean D'estrees - це чудова професійна косметика і авторська методика спеціальних процедур для обличчя.

Найширша лінія по догляду за шкірою обличчя була вимушеною необхідністю. Маестро макіяжу знав, що для ідеального макіяжу і стилю потрібна здорова шкіра. Але шкіра у всіх різна, тому щоб знайти спосіб допомогти в кожному окремо випадку, потрібна маса засобів. Професійні візажисти, індустрія моди, кіно і рядові салони краси взяли косметику від Jean D'estrees без розмов. Дослідження для косметики Jean D'estrees проводилися і проводяться сьогодні на базі потужного лабораторного комплексу. Натуральні основи і речовини, властивості яких розкриваються під час спеціального масажу з техніки Jean D'estrees - запорука успіху косметики.

Лінії продукції Jean D'estrees розраховані на специфічний догляд в залежності від типу шкіри. Інноваційні засоби належать до окремої лінії Solution. Саме тут зосереджені новітні розробки у сфері догляду за шкірою обличчя. Окрема лінія Jean D'estrees була створена для очищення шкіри після макіяжу, і в принципі після дня. Навіть у тих випадках, коли ви не наносите повноцінний макіяж, шкіру перед сном потрібно в обов'язковому режимі очищати, і професійні засоби Jean D'estrees стануть ідеальним варіантом.  

Лінія So Nature відома тим, що складається з натуральних компонентів на 100 %. Вона має величезну ефективність і короткий термін придатності, що ще раз підкреслює їй натуральність. Лінія біо- косметики від Jean D'estrees - це сертифікований продукт, згідно стандартам якості біологічно чистих продуктів у всьому світі. Величезна і різноманітна лінія продукції проти старіння дозволить зберегти обличчя у відмінному стані. Серію косметики варто вибирати відповідно до віку і тим віковим змінам, які вже трапилися.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости