Професійна косметика SeSDerma

sesderma

Компанія SeSDerma (Mediderma) Laboratories була заснована в 1989 році групою фахівців, які хотіли забезпечити своїм пацієнтам ефективні методи лікування різних патологій шкіри, якими вони страждають. Засновник і поточний керівник  Sesderma (Mediderma) - доктор Габріель Серрано.

Місія компанії  Sesderma (Mediderma) полягає у створенні інноваційної високоякісної продукції для задоволення потреб у галузі дерматології . Два десятиліття тому вони були піонерами у випуску продуктів, що містять альфа- і бета -гідрокси кислот (наприклад , Acglicolic або SaliSeS). Досі продукти цих ліній, збагачені активними інгридіентами , є передовими засобами в галузі дерматології.

У лабораторіях Sesderma (Mediderma) постійно проводяться інтенсивні дослідження з суворим європейським стандартам якості, в результаті чого створюються нові види продукції, які доводять свою ефективність в постійно зростаючому і розвиваючому ринку дерматології.

Fillderma є однією з останніх і найбільш революційних ліній від компанії Sesderma (Mediderma). Sesderma (Mediderma) розробила нову концепцію догляду за шкірою для боротьби зі старінням, перші ефективні системи, що заповнюють і зменшують глибину зморшок (включаючи мімічні). Завдяки своїм сильнодіючим складовим, засоби лінії Fillderma успішно боряться з усіма дефектами шкіри.

В даний час Sesderma (Mediderma) співпрацює більш ніж з 6000 дерматологами та фахівцями в галузі естетичної медицини, 4000 аптеками, які відвідують 60 тисяч пацієнтів, а також надають консультаційну допомогу більш ніж 40000 клієнтам . Для досягнення цієї мети Sesderma опирається на ефективність 300 високоякісних продуктів.  Багатство і специфіка активних речовин у продукції компанії Sesderma забезпечує їх якість, що задовольняє потреби всіх споживачів.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости