Професійна косметика Uriage

uriage

Uriage - французька марка лікувальної косметики. Основою її продуктів служить вода термального джерела з однойменною назвою.

 Цілющі властивості цієї води відомі з часів Стародавнього Риму. А в середині XIII століття у термального джерела Uriage неподалік від французького Гренобля був відкритий один з найпопулярніших в Європі курортів. Він спеціалізувався на лікуванні різного роду шкірних захворювань. Будівництво в 80 -х роках минулого століття заводу біля джерела дозволило насолоджуватися оздоровчим ефектом термальної води не лише пацієнтам лікарні, але і клієнтам марки по всьому світу.

 Uriage - це очищена і збагачена самою природою вода, у складі якої знаходиться величезна кількість мінеральних солей та мікроелементів (до 11 тис. мг / л в сухому залишку ). Завдяки такій високій щільності корисних речовин вода має унікальні зволожуючі і живильні властивості.

 Бактеріологічно чиста і ізотонічна (тобто практично ідентична будові плазми крові) ця вода за своїми характеристиками ефективна сама по собі. Але ще більш високими відновними і оздоровчими властивостями володіє косметика Uriage на її основі. Її присутність в щоденному догляді за будь-яким типом шкіри є гарантією успішного лікування будь-яких дерматологічних захворювань.

 У сьогоднішньому асортименті косметики Uriage присутні кілька десятків найменувань косметичних засобів, у складі яких є термальна вода і перевірені активні компоненти. Лабораторії марки пропонують повну програму догляду за жирною шкірою під назвою Hyseac. А в ній маски, креми, мило, емульсії і лосьйони з легкою некомедогенною текстурою, що регулюють виділення шкірного сала.

 Однією з найпопулярніших ліній в робочому портфелі марки, згідно з відгуками про косметику Uriage, вважається лінія Roséliane для догляду за чутливим типом шкіри, схильної до почервоніння. Продукти з неї підвищують захисні властивості шкіри і попереджають розвиток куперозу . Численні лінії в асортименті марки ефективно доглядають за сухою, схильною до атопії шкірою, справляються з себорейним дерматитом , свербінням, потовщеннями шкіри, дбайливо очищають і захищають від сонця як дорослу, так і дитячу шкіру.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости