Професійна косметика EBRAND

Професійна косметика EBRAND (Італія) створена для безпечного і ефективного усунення різних естетичних проблем будь-якої природи шкіри. Найбільш природні формули, прозорість походження інгредієнтів, потужні інноваційні активи, є основою косметичної лінії EBRAND і спрямовані на досягнення конкретних результатів. Вона містить в собі сім ліній, які комбінуються між собою і здатні охопити весь спектр програм по догляду за шкірою обличчя клієнтів будь-якого віку і типу шкіри. А також п'ять ліній для тіла: інтенсивна корекція різних стадій і форм целюліту, моделювання силуету, дренаж, повернення тонусу, розслаблення і релакс, делікатний догляд за шкірою немовлят та вагітних жінок, засоби після епіляції.

Натуральність і органічне походження інгредієнтів підтверджується європейськими сертифікатами: які, свідчать про те, що продукти були створені шляхом виключення будь-яких речовин тваринного походження і містять максимальну питому вагу екологічно чистих продуктів органічного походження.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости