Професійна косметика Woman Essentials

woman

Woman Essentials - це перший світовий бренд, який відповідає щоденним запитам про інтимну гігієну, краси і гармонії.

Формула кожного препарату спеціально розроблена для ніжного догляду за особливо делікатними зонами жіночого тіла. Кожен активний інгредієнт відібраний і дозований з винятковою точністю - для максимальної ефективності догляду та збереження інтимної мікрофлори.

Висока косметичне якість продукції Woman Essentials дозволяє вирішувати одночасно гінекологічні та естетичні проблеми і покращує якість життя жінок з кожним днем. Засоби Woman Essentials підходять для щоденного використання і відрізняються практичністю, їх привабливий компактний формат ідеальний для дамської сумочки, і їх легко і зручно взяти з собою в дорогу. Поєднання вишуканих текстур, рідкісних і делікатних натуральних інгредієнтів, тонких ароматів дозволяє отримувати істинне задоволення від використання лінії Woman Essentials.

Створення засобів велося у співпраці з Французьким національним центром наукових досліджень «CNRS», було вирішено впровадити інноваційний підхід, що комбінує відразу три області: дермокосметику, гінекологію та біотехнології. В результаті були створені високоефективні косметичні препарати, що підтримують в ідеальному стані делікатні зони жіночого тіла.

Woman Essentials - це наука досягнення абсолютної жіночності: ексклюзивні компоненти з усього світу, ніжні текстури і делікатні аромати при дотриманні суворих косметологічних стандартів якості - 100% made in France.

Унікальна лінія Woman Essentials увібрала в себе воістину виняткові, глибоко відновлюючи властивості біорегенератівної пурпурової орхідеї. Ця таємнича квітка не в'яне рік за роком в самих екстремальних природних умовах. Щоб зберегти свою красу і захистити себе від висихання, клітини пурпурової орхідеї постійно притягують воду і поживні речовини з атмосфери, тим самим забезпечуючи себе необхідною вологою. Подібна неймовірна стійкість наділяє квітка винятковими регенеративними якостями. В основі тканин біорегенератівної пурпурової орхідеї виявлені унікальні поліфеноли, що пригнічують ферменти, відповідальні за руйнування клітинної структури і її основних компонентів (колагену, еластину і т.д.). Завдяки поліфенолам біорегенератівна пурпурна орхідея володіє сильними відновлюючими, протизапальними і зволожуючими властивостями.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости