Regenyal. Bio-expander. Біо-косметика з натуральними компонентами.

Нова уходова косметика, створена в допомогу процедурам по відновленню дефіциту обсягу і заснована на біологічних матеріалах, які не містять парабенів, барвників та ароматизаторів. Вона призначена для динамічних людей, які бажають попередити старіння шкіри, виникнення зморшок, зменшити прояви сухості шкіри, а так само захистити її від екологічних забруднень, низької температури, низької вологості і впливу ультрафіолету.

Продукти в лінійці Еко-біо-косметики Bio-Expander містять натуральні і біологічні речовини, які узгоджуються з принципом «Екології краси». Ці принципи як ніколи актуальні і зачіпають різні сторони життя, в тому числі здоров'я, красу та екологічну чистоту. Щоденне використання кремів Bio-Expander активізує процеси омолодження, робить шкіру свіжою і сяючою; використання цих кремів особливо рекомендується після процедур по заповненню обсягу препаратом Bio-Expander з метою збереження досягнутих результатів. Еко-біо-косметика Bio-Expander зміцнює і відновлює захисні властивості шкіри. Крім антиоксидантної дії, ця косметика освітлює і зволожує шкіру. До складу її компонентів входять гіалуронова кислота, отримана мікробіологічної ферментацією, і надзвичайне поєднання активних речовин. Шкіра містить природну гіалуронову кислоту, яка виконує важливі біологічні функції, що визначають свіжість і стан шкіри. З віком вміст гіалуронової кислоти знижується, і з'являються перші видимі ознаки старіння. Спільна дія функціональних активних компонентів допомагає: уповільнити старіння шкіри, захистити шкіру від екологічних забруднень, стимулювати метаболічні процеси в шкірі, посилити щільність шкіри, захистити шкіру від сигаретного диму.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости