Професійна косметика для волосся Senscience

SENSCIENCE

Senscience - косметична марка косметики для волосся, спільне дітище найстарішою в світі косметичної компанії Shiseido і лабораторій Zotos. Останні є автором патенту на комплекс ICMC. Так називається біологічний склад, здатний проникати всередину тіла волоса і відновлювати його структуру зсередини.

Компанія Shiseido доповнила його своєю інновацією - комплексом Vitalock -6. Він являє собою суміш антиоксидантів, вітамінів, мінералів, протеїнів, натурального цукру і ліпідів. Ось на основі двох цих лабораторних новинок і була в 1994 -му році випущена серія косметики по догляду за волоссям від Senscience. До неї увійшли шампуні для очищення волосся і лікування лупи, креми, лосьйони -спреї та лаки для укладання, капсули для закріплення пігменту на забарвленому волоссі, помади для блиску локонів і багато-багато іншого .

Девізом марки Senscience стали співзвуччя слів мода, наука і почуття. Компанія використовує нові наукові технології і розширює горизонти у мистецтві стайлінгу. А ще дарує відмінний настрій всім своїм клієнтам, які завдяки шампуням Senscience та іншим косметичним продуктам марки придбали доглянуте гарне волосся. Невипадково назва батьківського бренду марки в перекладі з японської означає «сісейдо» - будинок щастя.

Натуральні антиоксиданти в складі продуктів Senscience захищають волосся від ультрафіолетових променів. Вітаміни та мінерали живлять і зволожують волосся, допомагаючи протистояти різним стрес- факторам. Протеїни і ліпіди наповнюють волосся життєвою силою, відновлюють, дарують м'якість і шовковистість.

Косметика Senscience - це розкішний догляд за всіма типами волосся. Вона робить їх здоровими, блискучими і сильними.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости