Косметична марка Simone Mahler

SIMONE MALHER

У 1946 році на світ з'явилася унікальна французька косметична марка Simone Mahler, яка в даний час має свої представництва в 20 країнах світу.

Дана марка є однією з п'яти французьких марок професійної косметики, яка володіє власною науковою лабораторією і виробництвом у Франції.

Simone Mahler здійснює свою діяльність в одному з найбільш прогресивних напрямків косметології , під назвою космецевтика.  Космецевтика є унікальним напрямком естетичної косметології , яка використовує самі активні компоненти і найбільш сучасні технології. Засоби вироблені під цією маркою є високоефективними і безпечними в галузі медичної косметології.

У косметики і процедур цієї марки мається антивікова спрямованість. При цьому головний акцент у них зроблено на недопущення старіння шкіри. Створені цією маркою ексклюзивної маркою масажні техніки можуть бути використані в якості додаткових до тих процедур, які пропонуються в салонах. Вони можуть використовуватися в якості окремого комплексу заходів, а також для посилення ефекту традиційних заходів .

Simone Mahler являє собою преміальний бренд , який гарантує своїм клієнтам високу якість індивідуального обслуговування , а також дуже швидкі і видимі результати про проведені в салонах процедур, а також при домашньому використанні цієї косметики.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости