Професійна косметика Spa Abyss

Spa Abyss

Spa Abyss є дочірньою компанією Palena Biocosmetics Ltd (Продюсер) і є ексклюзивним каналом для прямих продажів продуктів Palena Biocosmetics Ltd в різних країнах Європи.

Компанія Palena Biocosmetics Ltd була заснована в 1992 році групою практикуючих лікарів дерматологів-косметологів, біологів і хіміків. Її метою є розробка, клінічна апробація і виробництво космоцевтичної продукції для ефективного вирішення різних дермато-косметологічних проблем.

Сировина, яка використовується в косметиці, є виключно натуральною. Більшість трав є продуктом природи Кіпру і збираються в горах Троодос, де екологія вважається абсолютно чистою. Сировина тваринного походження, не використовується.

Фірма має власну лабораторію, виробничі, адміністративні і складські площі. Перед промисловим виробництвом усі препарати проходять апробацію у власній практикуючій дермато-косметологічній клініці, а також кожен продукт проходить велике клінічне тестування в дерматологічних і косметологічних центрах на Кіпрі і за кордоном.

Виробничий процес здійснюється у відповідності з суворими правилами GMP(Good Manufacturing Practice), Європейськими інструкціями і Положенням і має міжнародний сертифікат ISO 9001/2000, наслідує строгі і ретельні лабораторні обстеження(контроль якості).

Компанія регулюється сертифікатом GMP №6, відповідно до правового зобов'язання Європейського законодавства по косметиці.

Особлива увага приділяється недопущенню яких-небудь побічних ефектів, таких як роздратування і алергія.

Професійну серію Spa Abyss вигідно відрізняють конкурентоздатні ціни на продукцію, низька собівартість процедур і наявність запатентованих аналогів терапевтичних препаратів і комплексних терапій.

Марка динамічно розвивається, постійно поповнюючи колекцію новими продуктами і комплексними терапіями.

Окрім косметики для професіоналів в серії SPA Abyss представила широкий спектр продуктів для домашнього догляду як в між курсовий період, так і після нього, для усіх віків і усіх типів шкіри. Вона високо економічна і проста у використанні.

Кожен продукт є особливим і використовується в конкретних випадках для швидкого вирішення певних проблем. В деяких випадках наші продукти можуть використовуватися в комбінації з лікарськими засобами атопічного призначення для вирішення серйозних захворювань.

Перший дистриб'юторський офіс(Spa Abyss Srl) в Кишиневі, Молдавія начав свою діяльність в 2007 році і на сьогодні є одним з лідерів в області професійної косметики в Молдавії.

Другий дистриб'юторський офіс(Spa Abyss Llc) в Києві, Україна начала свою діяльність в 2008 році і сьогодні має 18 дистриб'юторських агентів в різних регіонах України.

У 2010 році компанія Spa Abyss Ltd почала свою діяльність у Варні, Болгарії і в найближчому майбутньому ми плануємо розширити і в інших сусідніх країнах, особливо в районі Балкан.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости