Професійна косметика Swissclinical

swissclinical

Давно відомо, що кращі косметичні засоби - ті, що нам дає природа. Але далеко не кожна жінка може ось так от запросто відправитися в ліс або на луг, щоб зібрати там натуральних компонентів і самостійно приготувати крем або лосьйон. Крім того, це забирає чимало часу. Саме для таких жінок розробляє свою лінію засобів швейцарець Франсуа Франьер. Його мрією було створити ідеальну гипоаллергенну косметику на основі рослинних компонентів. Втілилася вона в косметичній серії Swissclinical.

За словами самого Франсуа, якби він знав заздалегідь, скільки часу і праці доведеться вкласти у виробництво кожного препарату, він ні за що б у це не вплутався. Але зараз він щасливий, що мільйони жінок по всьому світу можуть скористатися безпечними засобами, створеними на основі екстрактів рослин Альп і найчистішої льодовикової води. Піклується Франьер і про природу, яка дає нам настільки цінні дари: всі упаковки і тюбики повністю переробляються.

Зараз же швейцарський косметолог мріє про те, щоб всі косметичні виробництва дотримувалися такої ж політики, що й він сам: турбота про природу, відкритість і чесність з покупцем.

Відома своїми соціальними проектами косметична компанія Swissclinical продовжує розвиток теми безпеки косметики і стрімко розгортає дистрибуцію своїх продуктів на світовому ринку.

Компанія відмовилася від використання в рецептурах таких інгредієнтів як парабени, фталати, лаурет сульфат натрію, мінеральні масла і колоранти, що вимагало значних зусиль вчених у роботі над забезпеченням необхідної стабільності продуктів.

Крім підвищеного рівня безпеки лінія увібрала в себе цілий ряд останніх розробок з області діючих речовин - MATRIXYL®, LARICYL®, PEPHA® - TIGHT, ALPHA- ARBUTIN, BIOPHYTEX®. У виробництві компанія також використовує воду льодовиків Швейцарських Альп і отримані органічним способом рослинні екстракти.

За підсумками Cosmoprof North America 2007 Swissclinical була визнана провідними opinion - лідерами і топ менеджерами індустрії найбільш цікавою серед нових косметичних ліній.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости