Парфуми Charriol

Charriol

Charriol - популярний бренд у світі розкішного безумства, який зумів зі звичайних предметів, що оточують щодня кожну людину, зробити справжній витвір мистецтва. Годинники, ручки, окуляри набували інший статус, оскільки прикрашалися дорогоцінними металами, діамантами і алмазами. Варто відзначити, що творці бренду володіли відмінним смаком, так як ненав'язливе вкраплення благородних металів, надавало виробу статус, але не химерність.

Візитною карткою бренду є сталевий торс, який присутній на всій продукції, що виготовляється брендом. Сама компанія була заснована в Швейцарії в 1983 році Філіпом Шаріоль.

Для завершення свого неповторного і дивного образу, Дому Шаріоль не вистачало тільки свого авторського аромату, який би розкривав все багатство розкоші високого світу краси і стилю.

Аромати духів Шарріоль для чоловіків і жінок відкривають найтоншу грань між достатком і чистотою, безглуздям і традицією, пристрастю і чуттєвістю. Ці духи звабливі і розкішні, вони впізнаванні не тільки по флакону, але і по дивовижному аромату.

Унікальна парфумерія Charriol є улюбленим ароматом у політиків і бізнесменів, банкірів і зірок кіно, шоу-бізнесу. Це не просто парфум - це показник високого статусу людини, її способу життя, поглядів і уподобань.

Пильну увага варто звернути на аромати, створені спеціально для представниць прекрасної статі. Ці парфуми для пристрасних, розкішних жінок, чарівних одним поглядом, поворотом голови, ніжним дотиком. Аромат даних духів був створений з використанням тільки благородних есенцій, які при з'єднанні дають незабутнє поєднання яскравості і блаженства.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости