Косметика RYOR (РІОР)

ryor.gif

Косметика RYOR (РІОР) - це гармонійне поєднання цілющої сили природи і найсучасніших досягнень у сфері косметології. Власні рецептури, розроблені фахівцями компанії RYOR (РІОР), засновані на трав'яних і рослинних екстрактах. Косметичні засоби компанії містять всі необхідні компоненти для того, щоб ваша шкіра завжди залишалася здоровою і красивою. Компанія RYOR (РІОР) випускає дійсно якісну косметику, що відповідає рівню світових виробників. З широкого асортименту засобів RYOR (РІОР) кожен споживач зможе вибрати те, що ідеально підійде саме йому.

Чеська косметика добре відома в усьому світі і користується великою популярністю. Правильно підібрана карловарская косметика робить благотворний вплив на шкіру, забезпечує її всім необхідним, допомагаючи підтримувати шкіру здоровою, красивою і свіжою. Косметика Карлових Вар наповнена силами природи, до її складу входить термальна сіль джерел Карлових Вар, ромашка, женьшень, арніка і багато інших корисних компонентів, що наповнюють шкіру енергією і силою! Природа щедро дарує нам численні багатства рослинного світу. Ще в давні часи лікарі і мудреці звеличували захисні, цілющі і омолоджуючі властивості рослин. Любов споживачів косметика з Чехії завоювала саме завдяки великому вмісту рослинних компонентів. У цій косметики немає жорстокої агітаційної компанії та нав'язливої ​​реклами, любов споживачів чеська косметика отримує за рахунок високої якості продукції.

Чеська компанія RYOR - виробник натуральної рослинної косметики для догляду за шкірою обличчя, тіла і волосся. RYOR - це ідеальне поєднання цілющої сили природи, новітніх розробок в області косметики, професіоналізму і найвищої якості.

У колекції фірми є всі необхідні косметичні засоби, що відповідають сучасним вимогам догляду з урахуванням несприятливих екологічних впливів на шкіру. Вироби фірми RYOR характеризуються високим вмістом активних речовин в натуральній формі з використанням мінімальної кількості консервантів. Найбільш часто використовувані компоненти в косметиці - це екстракти водоростей і планктону, що сприяють утриманню вологи, харчуванню та регенерації шкіри; натуральне амарантове масло - речовина з високим вмістом ненасичених жирних кислот, вітаміну Е, сквалена; кераміди, шовкові протеїни, алое-вера, ретинол, масло авокадо, екстракти з рослинних протеїнів, екстракти ікри білуги і багато інші натуральні компоненти.

В даний час фірма RYOR виробляє близько 203 виробів.

Фірма RYOR експортує свою продукцію за кордон. Серед клієнтів фірми RYOR торговельні партнери з Росії, України, Болгарії, Мексики, Греції, Угорщини, Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Фінляндії, Норвегії, Великобританії, Ірландії, США, Арабських Еміратів, Японії, Тайваню.

Головні переваги натуральної косметики RYOR - якість і доступна ціна, зробили продукцію найпопулярнішою косметикою на європейському ринку.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости