Косметика Valmont

Valmont

Протягом більше 25 років Valmont пропонує вирішення проблеми старіння шкіри.

Наслідуючи традиції швейцарської медицини, марка використовує найчистіші природні ресурси і пропонує найкраще з останніх досягнень в клітинній косметології для забезпечення миттєвих видимих ​​і тривалих результатів!

Використовуючи безцінний досвід фахівців найвищого рівня, Valmont створює досконалі лінії по догляду за шкірою, що поєднують в собі ефективність, безпеку і простоту використання, повертаючи красу і молодість!

Історія Valmont тісним чином пов'язана з історією Швейцарії та Клініки Valmont (першої в країні клінікою, спеціально відкритою для відновлення здоров'я і гарного самопочуття) і, звичайно, з невпинним пошуком досконалого способу боротьби зі старінням.

У 80-ті роки минулого сторіччя Valmont сконцентрувався на створенні засобів догляду, метою яких було продовження результатів після пластичної операції. Грунтуючись на своєму багаторічному досвіді, фахівці відібрали найбільш активні молекули для відновлення шкіри, такі як високополімерізовану молекулу ДНК і натуральний колаген. Це і стало народженням клітинної косметики Valmont.

Сьогодні клініка Valmont і догляд за шкірою розвиваються абсолютно незалежно один від одного, але Valmont, неухильно дотримуючись традицій Швейцарської медицини, являє собою унікальний альянс вишуканості і високої ефективності антивікового догляду.

1984 Створення косметичної марки Valmont.
1985 Запуск антистресової відновлювальної маски RENEWING PACK - абсолютного бестселера з моменту створення марки.
1995 Включення талої води льодовиків до складу продуктів догляду.
1996 Створення ВП ДНК (високополімерізованої молекула ДНК).
2001 Запуск лінії ЕЛІКСИР льодовиків.
2003 Запуск проекту SPA by Valmont.
2004 Створення Потрійної ДНК (високополімерізованої молекули ДНК з кальцієм, натрієм і магнієм).
2005 Революційний запуск лінії антивікових ФАКТОР (AWF), яка пропонує різні способи боротьби зі зморшками залежно від їх походження - мімічні, хронобіологічні і структурні.
2008 Запуск першої антивікової лінії для волосся HAIR REPAIR.
2010 Запуск лінії нового покоління Пріме.

Збереження краси і молодості - головна концепція Valmont, експерта в області розробки антивікових клітинних засобів догляду за шкірою обличчя протягом більш ніж 25 років. Миттєві видимі результати надовго!

Для своїх формул Valmont відібрав самі активні інгредієнти і молекули для забезпечення максимально високого результату: Високополімерізовану молекулу ДНК, Потрійну ДНК, РНК *, примітивний колаген медузи і воду льодовикових джерел.

ВП ДНК і Потрійна ДНК - ексклюзив Valmont.

ДНК - основна функціональна молекула організму. Перебуваючи в самому серці клітини, вона контролює синтез протеїнів. У косметології секрет молекули лежить в її оригінальній структурі у вигляді подвійної спіралі, що надає їй виключні зволожуючі, антиоксидантні властивості, здатність наповнювати енергією і значно підвищувати регенерацію.

ДНК, яку використовує Valmont, видобувається з молок дикого канадського лосося (мешкає в природних умовах) за допомогою специфічного процесу екстрагування, що дозволяє зберегти її молекулярну структуру недоторканою. Молекула ВП ДНК отримала свою назву завдяки процесу високою поляризації, потрійна ж молекула з'єднана з трьома життєво важливими макро елементами: кальцієм, магнієм і натрієм, які в значній мірі посилюють її зволожуючі і відновлюючи властивості.
РНК.

РНК - це проміжна молекула, якої багаті клітини, і яка залучена в синтез протеїнів. Перебуваючи в самому серці формул Valmont, РНК служить невичерпним джерелом енергії, підвищуючи біологічну активність клітин.

До складу нової лінії догляду входять інгредієнти останнього покоління. Для ще більш розкішного оформлення 6 продуктів ПРЕМІУМ в ювелірному виробництві був запозичений один з дорогоцінних металів - золото - для прикраси упаковки. На нижню її частину нанесена подвійна спіраль ДНК, що говорить про лінію як про справжній скарб.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости