Лікувально- косметичні засоби Vivax

VIVAX

Лінії лікувально- косметичних засобів бренду Vivax - це унікальні розробки Санкт- Петербурзького Інституту біорегуляції і Геронтології  Північно- Західного відділення РАМН та Академії Наукової Краси. Під російською торговою маркою виробляються високоефективні зубні пасти, бальзами - ополіскувачі, лікувально -профілактичні гелі для порожнини рота і інші засоби.

Назва VIVAX перекладається з латинської, як довголіття, з'явилася на основі унікального наукового відкриття - створення синтезованих низькомолекулярних пептидів. Унікальна особливість пептидів полягає в тому, що вони регулюють функції тільки тих систем і органів, з яких вони були виділені. На сьогоднішній день вже отримані пептиди, які можуть регулювати функції практично всіх органів і систем організму людини.

В результаті цього, використання косметичних засобів VIVAX з вмістом пептидів дає можливість уповільнення процесів старіння, так як пептиди, отримані з витяжки будь якого органу, при попаданні в організм людини, запускають процес відновлення і омолодження клітин органу, з якого він був отриманий.

Проведені лабораторні дослідження показали, активні пептиди на третину підвищують тривалість життя клітин органу! А комплексний вплив пептидів має на весь організм людини активний позитивний вплив. Косметика VIVAX не має аналогів у світі і широко використовується як спортсменами - професіоналами, так і широкими верствами населення. В даний час косметика VIVAX представлена ​​цілим рядом профілактичних та гігієнічних засобів: у вигляді гелів, кремів, бальзамів.

Компанія виробляє три лінії косметики - це VIVAX Sport, VIVAX Dent і VIVAX Biologic. Косметика VIVAX здатна відновлювати місцевий імунітет і посилювати мікроциркуляцію, при цьому, мінімізуючи побічну дію на організм в цілому. Застосування всіх косметичних засобів VIVAX дозволяє досягти результатів швидко, локально і дуже м'яко, виключаючи будь які побічні ефекти.


Автор: 

Возврат к списку

BeautyOnline

Добро пожаловать в Интернет-магазин профессиональной косметики!

BeautyOnline – компания, готовая предложить Вашему вниманию полный ассортимент продукции по уходу за лицом, телом и волосами.
Мы предлагаем нашим покупателям: высококачественную, эксклюзивную, отвечающую всем требованиям профессиональную, а также космецевтическую и класса люкс косметику от официальных Европейских и Американских поставщиков и гарантируем Вам подлинное качество товара.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости